piątek, 12 stycznia 2018

Nowy radiowóz w sanockiej komendzie Policji (GALERIA ZDJĘĆ)

Nowy radiowóz trafił do sanockiej komendy. Zakup tego pojazdu był możliwy dzięki współdziałaniu samorządu Miasta Sanoka z Policją. Opel astra trafił do policjantów wydziału ruchu drogowego.Fundusze przekazane przez samorząd lokalny i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zostały połączone ze środkami pochodzącymi z budżetu państwa tj. Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. 

Z tych wspólnych środków został zakupiony radiowóz dla funkcjonariuszy służby ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Dzięki współdziałaniu sanockiej Policji i Urzędu Miasta Sanoka możliwe było wyposażenie policjantów w opla astrę 1.4 Turbo kombi o mocy silnika
200KM. Zakup ten możliwy był po przekazaniu przez samorząd, a także Urzędu Marszałkowski  – równowartości 50% wartości pojazdu. Pozostała część pochodzi z Programu Modernizacji Policji.

Uroczyste przekazanie nowego radiowozu w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbyło się w ubiegłym tygodniu. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Sanoka:  Edward Olejko - Zastępca Burmistrza, Zbigniew Daszyk - Przewodniczacy Rady Miasta oraz Witold Święch - Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego, a także kadra kierownicza sanockiej jednostki na czele z komendantem mł. insp. Andrzejem Stępniem.

Źródło:
www.podkarpacka.policja.gov.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz