środa, 13 czerwca 2018

Z Łupkowa do Gdyni - BIESZCZADERSKA promocja pociągu Intercity i SKPL! (FILM)

Fot. arch. www.ezapiski.pl
Już w sobotę 23 czerwca br. nastąpi inauguracja połączenia kolejowego relacji Łupków - Jasło - Gdynia będącego udanym owocem innowacyjnej  kooperacji przewoźników PKP Intecity oraz SKPL "Cargo". Na tę szczególną okazję muzyczny prezent szykują "Bieszczadersi" - rock'n'rollowa formacja mająca na koncie występy na festiwalach muzycznych w Mrągowie i Opolu, która po długim okresie przerwy powraca żywiołową kompozycją autorstwa Jerzego Zuby pt. "Z Łupkowa do Gdyni..."

Frontmen "Bieszczadersów" kojarzony powszechnie, jako niestrudzony propagator transportu kolejowego w Bieszczadach pytany o genezę anonsowanego tu projektu mówi krótko: - To połączenie przyjemnego z pożytecznym.  Będąc osobą, której udało się zainteresować SKPL naszym regionem bardzo się cieszę, z kooperacji tej firmy z wiodącym, polskim przewoźnikiem kolejowym jakim jest PKP Intercity. Owoc tej współpracy w postaci pociągu, który już od 23 czerwca będzie jeździł na trasie Łupków - Gdynia cieszy się coraz większym zainteresowaniem pasażerów, ale wymaga skutecznej promocji. Jestem niezwykle rad, iż dokładając swoją skromną cegiełkę do tego dzieła będę mógł
jednocześnie powrócić do swej wielkiej pasji i bawić się rock'n'rollem ze świetnymi muzykami.
To nie Pendolino, ale mile płyną, rytm wybija stukot kół. Jestem wniebowzięty bo pointę piosenki wymyśliłem chyba już. Zapamiętaj władzo ludzie już nie dadzą tej kolei zabrać stąd. Jeśli najpierw dajesz a potem odbierzesz w piekle będziesz mieć swój dom!!!!!
"Z Łupkowa do Gdyni" (muzyka i słowa: Jerzy Zuba)
Zaproszenie do muzycznego projektu z koleją w roli głównej przyjęli: Dariusz Witkiewicz - gitara, Tadeusz Żebracki - gitara basowa, Jacek Ryłko - perkusja, instrumenty perkusyjne oraz Artur Więcławek - instrumenty klawiszowe.
Kamera www.Ezapiski.pl towarzyszyła nowej odsłonie "Bieszczadersów" w trakcie próby przed nagraniem studyjnej wersji oraz teledysku "Z Łupkowa do Gdyni", których realizacja planowana jest już w najbliższy weekend....

                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz